Архівний відділ Яготинської райдержадміністрації Київської області |
![]() |
Послуги Перелік послуг:
Перелік запитів, що виконуються архівом:
Характеристика основних видів запитів: 1. Соціально-правові; 2. Тематичні. Соціально - правові запити стосуються надання необхідної інформації про: 1. трудовий стаж в установах та організаціях Яготинського району; 2. заробітну плату в установах та організаціях Яготинського району; 3. підтвердження депутатства в районній, міській або сільській радах.
Запити виконуються безкоштовно. Термін виконання запитів – 1 місяць з дня реєстрації заяви або листа.
Тематичні запити стосуються надання інформації з певної проблеми, теми за визначений хронологічний період про: 1. виділення земельних ділянок установам, організаціям та приватним особам в Яготинському районі; 2. надання копій рішень, розпоряджень та постанов уповноважених органів (виконавчих комітетів районної, міської та сільських рад), а також окремих управлінь Яготинського району; 3. створення, будівництво заводів, навчальних закладів та інших організацій і підприємств.
Всі запити тематичного характеру виконуються на платній основі. Сума оплати роботи за зверненнями установ, організацій та фізичних осіб встановлюється згідно прейскуранту цін на роботи (послуги) у сфері використання архівних документів, що виконуються архівним відділом на договірних засадах. Терміни виконання запитів можуть бути подовжені в залежності від складності роботи. Інформація про консультації, що надаються: Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» відповіді на запити надаються архівним відділом протягом місяця, і в залежності від результатів пошуку – архівна довідка або негативна відповідь, якщо відповідних документів в архівному відділі не виявлено.
Запити інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 р.р., праці, вдовам інвалідів війни (які не уклали шлюб з іншою особою), матері які виховують дітей – інвалідів дитинства, інваліди І та ІІ неробочої груп, багатодітні сім'ї, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС та інших осіб, що потребують соціального захисту та підтримки – виконуються в першу чергу і, по можливості, терміново.
Відомості про стаж роботи та заробітну плату, які зберігаються в документах особового складу (наказах з особового складу, особових рахунках, відомостях по нарахуванню заробітної плати), зберігаються в архівах установ, підприємств і організацій 75 років і не підлягають передаванню в архівний відділ. Тобто ці документи можуть зберігатися в установах, організаціях та на підприємствах, що продовжують існувати. Якщо установа ліквідована, то треба звертатися в архів вищої установи відповідної галузі або в трудові архіви.
Начальник архівного відділу О.В. Кисіль |